Aranżacja wnętrz

Ofertę można podzielić na kolejne etapy pracy, z których każdy można zrealizować niezależnie, jako uzupełnienie do projektu architektury obiektu.

1. Adaptacja projektów architektonicznych

pod kątem rozwiązań funkcjonalnych aranżacji wnętrz, weryfikacja potrzeb personelu poprzez bezpośredni wywiad.

2. Przygotowanie koncepcji kreatywnej

zawiera:

a. temat przewodni dla szpitala nadający indywidualny charakter

b. opracowanie kodu kolorystycznego dla wykończenia wnętrz,

c. wizualizacje  miejsc reprezentacyjnych (hole, recepcje,  dyżurki, korytarze,  pokoje rekreacyjne,  pomieszczenia administracji)

d. opracowanie założeń dla grafiki wizerunkowej.

3. Projekt aranżacji wnętrz

To kompleksowe opracowanie zawierające wszystkie niezbędne elementy potrzebne do realizacji projektu wnętrz, od opracowania rzutu z uwzględnieniem rozmieszczenia wszystkich elementów wyposażenia wnętrz medycznego i niemedycznego,  poprzez opracowania kolorystyki i dobór materiałów wykończeniowych, wyposażenia medycznego i niemedycznego, aż do przygotowania projektów mebli na wymiar (recepcje, dyżurki, aneksy).

Szczegółowy zakres prac ustalany jest indywidualnie dla każdego obiektu.

Projekty architektury wnętrz realizowane są we współpracy z pracownią architektury wnętrz Ego-Studio.

4. Konsultacje i nadzór

W ramach naszych prac prowadzimy konsultacje na każdym etapie realizacji projektu. Współpracujemy przy tworzeniu projektu architektonicznego jako  konsultanci architektury wnętrz ze strony szpitala. W ramach nadzoru nad projektem jesteśmy do dyspozycji do momentu zakończenia prac, stanowiąc dodatkowe  wsparcie dla Państwa w rozwiązywaniu bieżących problemów.