O nas

Projektujemy identyfikację wizualną, komunikację i elementy dekoracyjne w placówkach medycznych, wykorzystując wiedzę z zakresu designu i jego wpływu na zdrowie pacjentów. Zajmujemy się również produkcją i montażem.

Holistyczne podejście

Kiedy mówimy o identyfikacji wizualnej, komunikacji czy dekoracji placówek medycznych, zawsze myślimy o społecznościach, które je tworzą.  Szpital, ośrodek zdrowia, sanatorium, przychodnia – wszystkie te miejsca powstały, by służyć zdrowiu swoich pacjentów.

Chcemy, by nasza praca ułatwiała codzienne funkcjonowanie całego środowiska. 
Łączymy pracę nad koncepcją i projektowaniem z produkcją i montażem elementów oznakowania i dekoracji.

Zespół Medical Design Studio tworzą projektanci, graficy, ilustratorzy, a także osoby zajmujące się produkcją i montażem oraz koordynacją zamówień. Współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektury wnętrz. Zasięgamy także opinii specjalistów: psychologów, pedagogów. To właśnie nazywamy holistycznym podejściem do projektu.

Łączy nas zaraźliwa ciekawość świata, empatia, życiowe doświadczenia, miłość do podróży i estetyki. I przekonanie, że design służy przede wszystkim dobrostanowi człowieka. Najważniejsze są dla nas zawsze opinie pacjentów i pracowników placówek medycznych. Dlatego nieustannie rozmawiamy, słuchamy, podróżujemy, szukamy inspiracji, by tworzyć wnętrza, które służą zdrowiu. 

Zrealizowaliśmy już blisko 50 projektów medycznych. Za swoją pracę zostaliśmy docenieni przez ekspertów w Polsce i za granicą, otrzymując prestiżowe nagrody.

Mamy doświadczenie w projektach identyfikacji wizualnej i tworzeniu wayfindingu dla hoteli, centrów handlowych czy nowoczesnych biurowców. Wiedzę tę z sukcesem przenieśliśmy na rynek usług medycznych, tworząc zupełnie nową jakość projektowania w placówkach służby zdrowia.