Rekomendacje

Medical Design Studio łączy kontynenty i kultury, doskonaląc sztukę projektowania dla służby zdrowia i zachęcając społeczności do tego, aby wspierały zdrowie publiczne. Firma ta zajmuje się projektowaniem dekoracji i komunikacji dla obiektów służby zdrowia, zwracając szczególną uwagę na to, aby przestrzenie szpitalne wspomagały leczenie chorych dzieci.

International Academy for Design and Health przyznała firmie Medical Design Studio nagrodę główną jako jedynej firmie z Polski.

Professor Alan Dilani

PhD, Architect/Public Health

Pragnę szczególnie podkreślić ogromne zaangażowanie i profesjonalizm pracowników agencji. Dzięki naszej współpracy, gnieźnieński Szpital stał się bardziej przyjazny dla naszych pacjentów, a wnętrza nowego budynku tworzą atmosferę sprzyjającą ich rekonwalescencji. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić agencję Medical Design Studio jako godnego zaufania partnera, z którym warto nawiązać współpracę.

Szpital Pomnik Chrztu Polski

Gniezno

W ramach współpracy z Medical Design Studio, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej kilkukrotnie realizował wspólne projekty identyfikacji wizualnej i aranżacji wnętrz skierowane do pacjentów placówki. Realizacja powyższych przedsięwzięć pozwala nam ocenić dotychczasową współpracę na bardzo wysokim poziomie, do czego przyczyniło się doświadczenie firmy, terminowość i ogromne zaangażowanie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Biała Podlaska

Opracowana przez Medical Design Studio księga standardów identyfikacji wizualnej pozwoliła na wprowadzenie w naszej placówce nowoczesnego i estetycznego systemu oznakowania. Pacjenci docenili funkcjonalność przyjętych rozwiązań, co pozytywnie wpłynęło na wizerunek szpitala.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach

Szamotuły

Medical Design Studio każdorazowo, świadczyła usługi na rzecz głogowskiego szpitala w sposób niezwykle profesjonalny, terminowy, z zachowaniem najwyższej staranności, dlatego należy stwierdzić, że jest ona partnerem biznesowym godnym zaufania i polecenia.

Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.

Głogów

Z firmą Medical Design Studio Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” współpracuje od przeszło 5 lat. Ukończone realizacje to Oddział Intensywnej Terapii, Oddział Transplantologii, „Piesze Metro” obejmujące 8 linii i 22 stacje, strefa „Bajkowych Wind” obejmująca 11 kondygnacji czy ostatnio Zakład Stomatologii – we wszystkich tych zadaniach udało się stworzyć unikalne projekty graficzne dostosowane do potrzeb wysokospecjalistycznego szpitala pediatrycznego.

Wynikiem tej współpracy jest nie tylko zmiana wyglądu wnętrz naszego szpitala ale również czytelny i przyjazny sposób oznakowania. Ułatwia to osobom dorosłym przemieszczanie się po naszym kompleksie liczącym 29 budynków a dla dzieci stanowi dodatkowo szansę zmniejszenia stresu i lęku związanego z pobytem w szpitalu dzięki skupieniu uwagi na fantastycznych dekoracjach. Bardzo doceniamy szybkość i jakość realizacji przez firmę Medical Design Studio naszych kolejnych pomysłów. Mamy nadzieję na kontynuację tej współpracy.

Instytut „Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka”

W imieniu Fundacji Instytutu Matki i Dziecka pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z jakości usług świadczonych przez firmę Medical Design Studio, która zrealizowała projekt nowego wnętrza Pracowni Tomografii Wolumetrycznej IMiD. Pracownia mieści się w niewielkim, ciasnym pomieszczeniu, które dzięki nowe oprawie graficznej zmieniło się w miejsce radosne i przyjazne małym pacjentom. Realizacja tego przedsięwzięcia pozwala nam ocenić współpracę z firmą jako bardzo profesjonalną. Projekt został wykonany w wysokiej jakości, terminowo, jak również z pełnym zaangażowaniem ze strony firmy.

Fundacja Instytut Matki i Dziecka