Medical Design Studio to nowatorski projekt, którego celem jest wsparcie placówek medycznych w zakresie aranżacji wnętrz, identyfikacji wizualnej oraz komunikacji wewnętrznej. MDStudio powstało w celu połączenia w jedną ofertę wzajemnie uzupełniających się dziedzin projektowania wnętrz. Jest odpowiedzią na potrzeby szpitali, uzdrowisk, przychodni i innych placówek medycznych, które chcą stwarzać jak najlepsze warunki pracy dla personelu medycznego oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla pacjentów.

Nasze projekty pokazują, że w szpitalach można stworzyć atmosferę sprzyjającą rekonwalescencji chorych przebywających na oddziałach.

Dobrze zaprojektowane wnętrza powinny być przemyślane, funkcjonalne, przytulne i przyjazne pacjentowi oraz odpowiadać potrzebom personelu medycznego, ułatwiać mu pracę i pozytywnie wpływać na relacje międzyludzkie.

Komunikacja w szpitalu powinna być czytelna, łatwa w orientacji, atrakcyjna wizualnie.

O wszystkie te aspekty potrafimy zadbać kompleksowo, precyzując ofertę dopasowaną do Państwa placówki, nadając jej indywidualny charakter i klimat. Dodatkowo, prowadzimy konsultacje w trakcie trwania prac projektowych, doradzając kadrze zarządzającej, jak ekonomicznie zorganizować nowe lub zmodernizować istniejące wnętrza obiektów medycznych w zakresie architektury wnętrz i komunikacji, aby przystosować je do najwyższych standardów obsługi pacjenta.

Przygotowujemy analizy kolorystyczne i materiałowe, wyznaczamy miejsca przeznaczone dla komunikacji i grafik, które, uwzględnione w projekcie architektonicznym, pozwolą na bezproblemowe wdrożenie ich na etapie realizacje projektów.

Zespół Medical Design stanowią projektanci specjalizujący się w realizacjach dla branży medycznej. Za projekty graficzne odpowiadają doświadczeni graficy, absolwenci uczelni artystycznych. W pracach związanych z aranżacją wnętrz Medical Design Studio na stałe współpracuje z cenioną pracownią architektury wnętrz –  Ego Studio Ewy Gawroniak-Olejniczak (www.ego-studio.pl) .

Współpraca z nami zaoszczędzi Państwa czas, a zaproponowane rozwiązania będą inwestycją umacniającą pozycję Państwa placówki na rynku usług medycznych.