Szpitale ogólne

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Rodzina” w Inowrocławiu

Inspirująca realizacja przychodni osiedlowej. Trzykondygnacyjny budynek mieści poradnie dla dorosłych i dzieci, gabinety specjalistyczne, laboratorium oraz rehabilitację. Podstawowe kryterium każdego naszego projektu w sektorze medycznym to redukcja stresu pacjentów i komfort pracy personelu. Wprowadzamy do naszych wnętrz elementy kojarzone z domową atmosferą, budujące zaufanie i wywołujące pozytywne wrażenie. Dużo elementów drewnianych połączonych z ciepłym kolorem pomarańczowym i zielonym dodają otuchy i uspakajają wnętrza.

Jak zawsze, dbamy o potrzeby najmłodszych pacjentów. Przestrzeń dla dzieci wzbogacona została dedykowanymi miejscami do zabawy. Przychodnia ma kojarzyć się dziecku z przyjemnym doświadczeniem.

Motywem przewodnim dla identyfikacji graficznej stały się więzi rodzinne. Starannie dobraliśmy obrazy wykorzystane w przestrzeni komunikacji. Chcieliśmy pokazać jak ważne jest czerpanie radości z codziennych wspólnie spędzanych chwil w gronie rodzinnym. Tą realizacją potwierdzamy, że za pomocą prostych, dobrze przemyślanych rozwiązań można stworzyć wnętrze przyjazne i odpowiadające potrzebom pacjenta i personelu.

Nasza rola:
  • koncepcja
  • projekt graficzny
  • ilustracje
  • wdrożenie
  • wykonanie i montaż
Klient:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Rodzina”

Architektura wnętrz:

Ego-Studio Ewa Gawroniak-Olejniczak

Podziel się!