DESIGN
THAT
HEALS

Wayfinding i dekoracja
w placówkach medycznych

Medical Design Studio to innowacyjny projekt, którego celem jest wspomaganie procesu leczenia pacjentów różnych placówek medycznych, w szczególności szpitali i oddziałów dziecięcych.

Centrum Zdrowia Dziecka – 12 wind dookoła świata

O nas

Projektujemy identyfikację wizualną, komunikację i elementy dekoracyjne w placówkach medycznych, wykorzystując wiedzę z zakresu designu i jego wpływu na zdrowie pacjentów. Zajmujemy się również produkcją i montażem.

Rekomendacje

Medical Design Studio łączy kontynenty i kultury, doskonaląc sztukę projektowania dla służby zdrowia i zachęcając społeczności do tego, aby wspierały zdrowie publiczne. Firma ta zajmuje się projektowaniem dekoracji i komunikacji dla obiektów służby zdrowia, zwracając szczególną uwagę na to, aby przestrzenie szpitalne wspomagały leczenie chorych dzieci.

International Academy for Design and Health przyznała firmie Medical Design Studio nagrodę główną jako jedynej firmie z Polski.
Profesor Alan Dilani

PhD, Architect/Public Health

Pragnę szczególnie podkreślić ogromne zaangażowanie i profesjonalizm pracowników agencji. Dzięki naszej współpracy, gnieźnieński Szpital stał się bardziej przyjazny dla naszych pacjentów, a wnętrza nowego budynku tworzą atmosferę sprzyjającą ich rekonwalescencji. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić agencję Medical Design Studio jako godnego zaufania partnera, z którym warto nawiązać współpracę.
Szpital Pomnik Chrztu Polski

Gniezno

W ramach współpracy z Medical Design Studio, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej kilkukrotnie realizował wspólne projekty identyfikacji wizualnej i aranżacji wnętrz skierowane do pacjentów placówki. Realizacja powyższych przedsięwzięć pozwala nam ocenić dotychczasową współpracę na bardzo wysokim poziomie, do czego przyczyniło się doświadczenie firmy, terminowość i ogromne zaangażowanie
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Biała Podlaska

Dziecięce szpitale – zobacz, jak je uzdrawiamy

Pozostałe projekty Medical Design Studio

Wayfinding, czyli jak znaleźć drogę.

Wayfinding to system nawigacji przestrzennej, który pozwala na sprawne podążanie właściwą drogą, prosto do zamierzonego celu.

 „O złym wayfindingu się zawsze mówi, o dobrym nie wspomina, po prostu używa”

Dekoracje, czyli jak obraz wpływa na zdrowie.

Proces dochodzenia do zdrowia wymaga czasu. Pobyt w szpitalu jest stresującym doświadczeniem dla pacjentów, szczególnie najmłodszych. Tworząc przyjazną przestrzeń pomagamy pacjentom czuć się dobrze. Zgodnie z nauką, która potwierdza, że postawa, motywacja i relacja z otoczeniem mają wpływ na zdrowie.

Design that heals, czyli korzyści

Świadomie projektujemy korzystając z wszelkiej dostępnej wiedzy na temat wpływu designu na zdrowie.

Nagrody i wyróżnienia

Innowacyjność i profesjonalizm
doceniane w Polsce i zagranicą

Medical Design Studio zostało uhonorowane pierwszą nagrodą przez International Academy for Design and Health w kategorii „Innovation Project” za innowacyjne rozwiązania, które kształtują przyszłość i wywierają pozytywny wpływ na służbę zdrowia.

International Academy for Design and Health
"i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski"
Healthcare & Pharmaceutical Awards 2022

Kontakt

MEDICAL DESIGN STUDIO
A.R. GRAFITI

ul. Dąbrowskiego 300
60-406 Poznań
Tel. kom: +48 695 984 300
E-mail: info@medicaldesign.pl

Identyfikacja wizualna
Wayfinding
Dekoracja